LOGOWANIE
Sygnatury :
12072
Komentarze :
472
Użytkownicy :
18662

Wystaw swój komentarz
i przyznaj nam gwiazdki...

Aktualna ocena

4.94 / 5,00

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

głosuj

News z ostatniej chwili ...
 
Drodzy Użytkownicy,

 
Przekierowanie z adresu domeny < www.sygnatury24.pl > aktywne będzie tylko do 4 grudnia 2016. Po tym terminie, serwis dostępny będzie wyłącznie pod adresem www.s24.porcelainzone.com.
- - -
Nowa wersja portalu dostępna już jest pod docelową domeną: porcelainzone.com (dotychczas: porcelain-zone.com).
 
Możliwe jest zakładanie kont i prowadzenie normalnej aktywności w portalu, jednak należy liczyć się z okresowymi wyłączeniami dostępności witryny w trybie on-line. Jest to konieczne na tym etapie realizacji projektu, aby regularnie dokonywać niezbędnych poprawek i uzupełnień.
- - -
Baza sygnatur zawiera jedynie część znaków ze strony sygnatury24.pl i jest sukcesywnie uzupełniana o kolejne pozycje. Ponieważ najbardziej czasochłonne jest pozyskiwanie informacji do notatek historycznych oraz ich tłumaczenie, w pierwszej kolejności zostaną przeniesione same sygnatury bez informacji historycznych o fabrykach. Te dane będą uzupełniane po przeniesieniu całej bazy sygnatur.
 
W dalszym ciągu zachęcam wszystkich dotychczasowych i nowych użytkowników do wspierania nowego projektu i zapewniam, że każdy darczyńca, który przekaże na ten cel jakąkolwiek darowiznę, otrzyma w nowym portalu specjalne przywileje.
Dane dla wpłat
Odbiorca: Daniel Grzybowski, Romera 13/73, 42-200 Częstochowa
Bank: ING Bank Śląski S.A.
Nr konta: 78 1050 1142 1000 0090 7035 2597
SWIFT: INGBPLPW (dla wpłat spoza Polski)
Tytuł wpłaty: Darowizna - [nazwa użytkownika w serwisie] Wpłat można dokonywać także za pomocą systemu PayPal (link obok)
Zapraszamy
 
do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w forum, które działa już od grudnia 2011. Niechaj stanie się ono miejscem wymiany waszych doświadczeń kolekcjonerskich, zawodowych czy wiedzy branżowej, czego nigdy za wiele. Pytajcie i udzielajcie sobie pomocy we wszelkich kwestiach związanych z naszym wspólnym zamiłowaniem do porcelany. Tylko dzięki Wam forum będzie tętniło życiem ...
Zachęcamy
 
do czytania i oceny zamieszczonych w tym dziale pierwszych artykułów, ale przede wszystkim pozwólcie sobie nieco zaszaleć i piszcie własne teksty, czy to na temat artystów, fabryk, stylów itp., czy też przedstawiające Wasze własne kolekcje i to nie koniecznie te bardzo imponujące, ale te zwyczajne, które każdego dnia dają radość z obcowania z małymi i wielkimi dziełami sztuki ceramicznej ...
 
logotypy
Jeżeli jesteś przekonany, że "zjadłeś zęby" w branży i nikt nie może zaproponować Ci nic interesującego, nie zależy Ci, aby przyczynić się do rozwoju ciekawego projektu, nie widzisz własnych korzyści i szans jakie daje Ci współpraca przy realizacji nowego przedsięwzięcia... nie czytaj dalszego ciągu informacji!
start
Jeżeli jednak masz "otwartą głowę" na nowe propozycje, widzisz szansę na rozwój własnego biznesu wraz z rozwojem naszego serwisu, chcesz pozostawić po sobie nie tylko bilans roczny własnej firmy lub w której jesteś szefem, ale pragniesz mieć także satysfakcję z udziału w "akcie tworzenia" - czytaj dalej ...

 
Jeśli korzystasz z naszej bazy sygnatur, jesteś zadowolony z zasobów serwisu i zależy Ci na jego dalszym rozwoju, możesz wesprzeć nasze działania dokonując wpłaty dowolnej kwoty.
All Rights Reserved - © porcelainzone.com
REGULAMIN   -   POLITYKA PRYWATNOŚCI  -   Strona wygenerowana w 1.036 sek.