LOGOWANIE
Sygnatury :
12072
Komentarze :
481
Użytkownicy :
19401

Wystaw swój komentarz
i przyznaj nam gwiazdki...

Aktualna ocena

4.94 / 5,00

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

głosuj

Info ...
 
Drodzy Użytkownicy,

 
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z rewolucyjnym projektem: OMEGA.best, dającym możliwość zarabiania bardzo przyzwoitych pieniędzy, przy minimalnej aktywności własnej (wystarczy poświęcić każdego dnia kilka minut). Aby dowiedzieć się szczegółów jak działa Platforma Omega, kliknij na link: chcę dowiedzieć się więcej ..., lub na baner reklamowy u góry strony.
- - -
Zachęcam wszystkich użytkowników do aktywnego korzystania z zasabów nowego portalu: porcelainzone.com, który udostępnia wiele nowych i atrakcyjnych funkcjonalności, o które wielu z Was prosiło w korespondencji kierowanej do mnie.
- - -
Baza sygnatur w portalu porcelainzone.com zawiera poprawione znaki manufaktur z pierwotnej strony sygnatury24.pl (oprócz znaków fabryk polskich i rosyjskich). Została uzupełniona o nowe pozycje oraz notatki historyczne. Sukcesywnie będzie też aktualizowana o znaki pozostałe (obecnie dodawane są pozycje z Dolnego Śląska). Aktualnie w bazie znajduje się 12 088 sygnatur, a po zakończeniu aktualizacji danych będzie zawierać około 14 600 pozycji.
 
W dalszym ciągu zachęcam wszystkich dotychczasowych i nowych użytkowników do wspierania nowego projektu i zapewniam, że każdy darczyńca, który przekaże na ten cel jakąkolwiek darowiznę, otrzyma w nowym portalu specjalne przywileje.
Dane dla wpłat
Odbiorca: Daniel Grzybowski, Romera 13/73, 42-200 Częstochowa
Bank: ING Bank Śląski S.A.
Nr konta: 78 1050 1142 1000 0090 7035 2597
SWIFT: INGBPLPW (dla wpłat spoza Polski)
Tytuł wpłaty: Darowizna - [nazwa użytkownika w serwisie] Wpłat można dokonywać także za pomocą systemu PayPal (link obok)
Zapraszamy
 
do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w forum, które działa już od grudnia 2011. Niechaj stanie się ono miejscem wymiany waszych doświadczeń kolekcjonerskich, zawodowych czy wiedzy branżowej, czego nigdy za wiele. Pytajcie i udzielajcie sobie pomocy we wszelkich kwestiach związanych z naszym wspólnym zamiłowaniem do porcelany. Tylko dzięki Wam forum będzie tętniło życiem ...
Zachęcamy
 
do czytania i oceny zamieszczonych w tym dziale pierwszych artykułów, ale przede wszystkim pozwólcie sobie nieco zaszaleć i piszcie własne teksty, czy to na temat artystów, fabryk, stylów itp., czy też przedstawiające Wasze własne kolekcje i to nie koniecznie te bardzo imponujące, ale te zwyczajne, które każdego dnia dają radość z obcowania z małymi i wielkimi dziełami sztuki ceramicznej ...
 
logotypy
Jeżeli jesteś przekonany, że "zjadłeś zęby" w branży i nikt nie może zaproponować Ci nic interesującego, nie zależy Ci, aby przyczynić się do rozwoju ciekawego projektu, nie widzisz własnych korzyści i szans jakie daje Ci współpraca przy realizacji nowego przedsięwzięcia... nie czytaj dalszego ciągu informacji!
start
Jeżeli jednak masz "otwartą głowę" na nowe propozycje, widzisz szansę na rozwój własnego biznesu wraz z rozwojem naszego serwisu, chcesz pozostawić po sobie nie tylko bilans roczny własnej firmy lub w której jesteś szefem, ale pragniesz mieć także satysfakcję z udziału w "akcie tworzenia" - czytaj dalej ...

 
Jeśli korzystasz z naszej bazy sygnatur, jesteś zadowolony z zasobów serwisu i zależy Ci na jego dalszym rozwoju, możesz wesprzeć nasze działania dokonując wpłaty dowolnej kwoty.
All Rights Reserved - © porcelainzone.com
REGULAMIN   -   POLITYKA PRYWATNOŚCI  -   Strona wygenerowana w 1.035 sek.