LOGOWANIE
Sygnatury :
12072
Komentarze :
481
Użytkownicy :
19401

Wystaw swój komentarz
i przyznaj nam gwiazdki...

Aktualna ocena

4.94 / 5,00

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

głosuj

AKTUALNOŚCI
... z ostatniej chwili
Domena docelowa: porcelainzone.com
Ponieważ udało się "polowanie" na domenę docelową, serwis sygnatury24.pl oraz nowa wersja portalu, zostały przeniesione pod nowe adresy:
 
- porcelainzone.com
- s24.porcelainzone.com
dodał : Admin
godz. 00:00:00 data: 2016-10-19
www.porcelain-zone.com
Zachęcam wszystkich dotychczasowych oraz nowych użytkowników serwisu do przetestowania nowej odsłony: www.porcelain-zone.com, która mam nadzieję, przypadnie Wam do gustu. Główne zmiany dotyczą uruchomienia funkcjonalności społecznościowych, które pozwalają na rozwój komunikacji pomiędzy użytkownikami, dzielenie się wiedzą itp.
 
Proszę również o przekazywanie wszelkich uwag do nowego portalu. Na etapie testowania możliwa jest modyfikacja niektórych funkcjonalności, layoutu czy interfejsu portalu.
 
Do zakończenia bieżącej pracy nad przeniesieniem i uzupełnieniem istniejącej bazy sygnatur w nowym portalu, serwis sygnatury24.pl będzie funkcjonował tak jak dotychczas.
dodał : admin
godz. 13:43:00 data: 2016-08-12
Konta użytkowników
Witam wszystkich serdecznie w 2014 roku!
 
Z pewnością zauważyliście już, że w ostatnich dniach bardzo często zmniejsza się liczba zarejestrowanych użytkowników w serwisie.
 
Jest to wynik weryfikacji zdublowanych kont. Zgodnie z naszym regulaminem, każdy użytkownik ma prawo do założenia jednego konta osobistego oraz jednego konta firmowego (każde konto z innym adresem e-mail), jednak bardzo wiele osób rejestrowało po kilka kont, co wprowadza zamieszanie, ponieważ nie jesteśmy wówczas w stanie określić rzeczywistej ilości użytkowników zarejestrowanych.
 
Przyjęliśmy taką metodę oceny aktualności rejestracji, która wydaje nam się najbardziej właściwa.
Mianowicie, dla każdego konta zarejestrowanego pod jednym adresem e-mail, pozostawiliśmy ostatnio zarejestrowane, aktywne konto. Rozumiemy, że kolejne konta były rejestrowane z powodów technicznych, więc uznaliśmy, że ostatnie zarejestrowane konto jest kontem aktywnym.
 
Mamy nadzieję, że obecnie prezentowana ilość użytkowników jest już właściwa. Przypominamy także, że w przypadku problemów z rejestracją lub resetem hasła, należy przesłać krótką informację o występującym problemie, a postaramy się każdemu pomóc w korzystaniu z naszego serwisu.
 
Pozdrawiamy wszystkich i życzymy udanych łowów porcelanowych cudeniek oraz przyjemności z korzystania z zasobów naszej bazy sygnatur.
 
Zespół sygnatury24.pl
dodał : admin
godz. 20:26:00 data: 2014-01-14
Publikowanie artykułów
Ponieważ obserwujemy w ostatnim czasie dość dużą aktywność naszych użytkowników w pisaniu artykułów, przekazujemy garść informacji, które mamy nadzieję, przyczynią się do lepszego zrozumienia idei tej funkcjonalności w serwisie:
- dział artykuły jest miejscem, które udostępniamy dla autorów, którzy mają coś ciekawego do opowiedzenia o porcelanie, jej historii, ludziach związanych z rozwojem sztuki porcelanowej, itd itp...
- w dziale artykuły można także publikować informacje i prezentować swoje zbiory ( zachęcamy wszystkich do dzielenia się własnymi osiągnięciami w tej materii ),
- w dziale artykuły nie można publikować próśb o pomoc w identyfikacji posiadanych okazów - do tego celu udostępniliśmy forum, gdzie nasi użytkownicy pomagają sobie wzajemnie - to najlepsze rozwiązanie dla poszukujących odpowiedzi ...,
- dział artykuły jest moderowany i napisany artykuł ukaże się na stronach serwisu dopiero po jego zatwierdzeniu przez moderatora, dlatego tez artykuły, które nie mieszczą się w przyjętej konwencji, nie będą udostępnione dla innych użytkowników,
- na koniec uwaga techniczna: w nagłówku formularza do dodawania nowego artykułu, w polu "Opis" , a obecnie : "Krótki opis do zajawki", należy zamieścić krótką informację o temacie artykułu. Pojawi się ona w zajawce artykułu, natomiast do dodawania treści służą opcje dodawania modułów.
 
Pozdrawiam wszystkich użytkowników i jeszcze raz zachęcam do pisania własnych tekstów. Z pewnością są wśród nas osoby o szerokiej wiedzy i umiejętności pisania....

admin
dodał : admin
godz. 20:11:00 data: 2013-01-18
Hanley
Zakończyliśmy dodawanie kolejnych znaków z Hanley: ( H - J ) oraz ( K - L ).
dodał : redakcja
godz. 12:58:00 data: 2012-04-30

 
Jeśli korzystasz z naszej bazy sygnatur, jesteś zadowolony z zasobów serwisu i zależy Ci na jego dalszym rozwoju, możesz wesprzeć nasze działania dokonując wpłaty dowolnej kwoty.
All Rights Reserved - © porcelainzone.com
REGULAMIN   -   POLITYKA PRYWATNOŚCI  -   Strona wygenerowana w 1.056 sek.